תודה שנרשמת!

עשית צעד חכם ומשמעותי למען מכירה אינטרנטית בעסק שלך.

בשירות שלי תוכל לצאת עם חנות אינטרנטית חכמה תוך מס' חודשים, שתעלה לך את המכירות מצד אחד, ותתן לך שקט בתפעול מצד שני.

אני אלי זילבר נרווה, פרויקטור להקמת חנויות אינטרנטיות עבור קמעונאים ורשתות גדולות עם אלפי פריטים ומקטים. יש לי ניסיון של קרוב ל-25 שנה בתחום החנויות האינטרנטיות, ובזירות מסחר דיגיטליות. 

אנא הקדיש/י עוד 2 דקות מזמנך על מנת לקבל את המידע החשוב המוצג בדף זה. בנוסף, חשוב לתאם מועד ספציפי לשיחת היכרות ביומן למטה

עם איזה חנות אינטרנטית תצאו?

איך נראה התהליך?

1

שיחת היכרות ובדיקה ראשונית

זו השיחה שכעת נרשמת אליה – שיחה טלפונית ללא עלות וללא התחייבות. בשיחה נכיר אחד את השני, אבין את הצרכים שלך בנוגע לחנות אינטרנטית, אקבל תמונת מצב, ואתן לך המלצות ראשוניות, במידה ונתאים אחד לשני נוכל להמשיך לפגישת התנעת עבודה.

2

פגישת התנעת עבודה

ניפגש לפגישה מעמיקה ומקיפה יותר בעסק שלך, שבה אקבל את כל הצרכים, המטרות והתנאים שלכם בנוגע לחנות. ניכנס להיבטים של תפעול, מלאי, הזמנות ומכירות. בתום הפגישה אתן לך הצעת מחיר ומסגרת זמנים לשירות שלי עד לפרויקט מכירה באינטרנט.

3

ליווי מלא בתהליך

זה תהליך ליווי של בין (4) 6 ל-(8) 12 חודשים, בהתאם לגודל החנות, מס' המוצרים והצרכים. בתהליך הזה אני נותן לך ליווי אישי בכל ההיבטים שקשורים לבניית החנות האינטרנטית החכמה שלך. עבור רבים מלקוחותי אני הופך לפרויקטור המעבר לדיגיטל והקמת החנות ומתפעל את כל ההיבטים – מלאי, עובדים, הכנת הזמנות וספקים.

כאמור, אני אחזור אליך לתיאום שיחת היכרות ובדיקה ראשונית,

על מנת לחסוך זמן, ניתן לשריין בעצמך מועד לשיחה בקלות ביומן

אלי זילבר-נרווה

המלצות

נגישות